מיקומך באתר >> מוצרים >> אינטרפקס

פתרונות פקס ארגוניים

 
פתרונות הפקס הארגוניים, מבית Immediate, מספקים מענה לכל צורך של הארגון, החל מהרמה הבסיסית ביותר (שליחה וקבלה של פקסים) ועד לאספקת פתרון מקיף, עבור כל מרכיבי הארגון.
כל הפתרונות הללו מתבצעים באמצעות סביבת העבודה הטבעית והמוכרת ביותר לכל עובד ומנהל בארגון – תוכנת האי-מייל.
 
Interfax – מערכת הפקס הארגונית מתאפיינת בממשק ניהול, דרך אתר אינטרנטי, המאפשר שליטה ובקרה מלאים בתעבורת הפקסים בארגון. ממשק הניהול קיים בכמה רמות – החל מרמת המשתמש ועד לרמת המנהל. שרידות המערכת היא מהגבוהות מסוגה, זאת בשל קיומם של שרתים רבים בכל העולם, דרכם מטופלים ונשלחים הפקסים.
 
 

fax2mail - קבלת פקסים

 

שירות fax2mail מאפשר לקבל פקסים ישירות לתוך תוכנת האי-מייל. ברגע שמתקבלים הפקסים במייל ניתן לנתב, להדפיס, לשמור, לסנן או למחוק אותם - בדיוק כמו אי-מייל רגיל.
הממשק שאנו מעמידים לרשותך מאפשר לקבל את הפקסים למספר בלתי מוגבל של כתובות דוא"ל. על מנת לנתב בצורה חכמה את הפקסים בארגון ניתן ליצור תיקייה, עבור כל מחלקה ומתן הרשאות צפייה לאנשי אותה מחלקה בלבד.
מספרי הפקס שלך הינם מספרים של חברת בזק ולא סלולאריים. זאת בשל איכות הקו המצוינת של חברת בזק וגם בשל האמינות הגבוהה יותר שמקבל ארגון שפרטי הקשר שלו כוללים מספרים של מכשירי טלפון "נייחים".
 
יתרונות השירות:
  • הפקסים מגיעים ישירות לנמען הסופי ולעיניו בלבד.
  • חסכון של אלפי שקלים בחומרה, תוכנה, ניירת וקווי טלפון.
  • ניתן לתייק פקסים ישירות לתוך מערכות הארגון.
  • ניתן למשוך פקסים גם מחוץ למשרד, מכל מקום בעולם.
  • שליטה ובקרה מלאים על הפקסים מתוך המערכת.
                                                                                                                                   

mail2fax - שליחת פקסים

שירות mail2fax מאפשר לשלוח פקסים מתוך סביבות עבודה שונות כגון:

תוכנת האי-מייל - שליחת פקסים ישירות מתוך תוכנת האי-מייל שאתה מכיר - outlook, outlook express, thunderbird או כל תוכנה אחרת, כמו גם מתוך שירותי אי-מייל מבוססי web, כגון hotmail ו- yahoo.
הפקס נשלח אל הנמען, בפשטות, באמצעות שיגור אי מייל מן המחשב שלך אל מנגנון הדיוור. מנגנון הדיוור לוקח את תוכן האי-מייל שלך או את קובץ הוורד שמצורף אליו, סורק ומשגר אותם, כמסמך מצולם, אל מספר הפקס של הנמען.

תוכנות עם יכולת שליחת אי-מייל – המערכת שלנו מאפשרת לך לנצל השקעות קיימות, בתוכנות משרדיות לצורך שליחת מיילים וזאת ללא כל צורך בהתקנות נוספות. אם התוכנה שלך מסוגלת לשלוח אי-מייל - עכשיו היא גם מסוגלת לשלוח פקסים. יישומים בענף התיירות כגון "גלבוע", תוכנות לניהול קשרי לקוחות (CRM), תוכנות הנהלת חשבונות ותוכנות אופיס למיניהן יכולות ליהנות מהיכולת לשלוח פקס ללא כל התקנה נוספת.

שרתים ותוכנות ייעודיות - Web Service - שירות web service מאפשר למפתחים, של הארגון שלך, לשלב יכולות שליחה וקבלה של פקסים בכל תוכנה או אתר אינטרנט של הארגון. immediate מעמידה לרשות המפתחים דף הסבר מפורט (API) הכולל תיעוד ברור ופשוט המסביר כיצד להתממשק עם המערכת.
ה- web service מספק מענה לכל צורך השייך לעולם הפקסים, מהדרישה הקטנה והפשוטה ביותר ועד למורכבת ביותר מבחינה טכנולוגית.
 
להרחבה אודות הכלים למפתחים לחץ כאן.
 
אינטרפקס prepaid - רכישה מקוונת של בנק פקסים לפי כמות ללא הגבלת זמן - להרשמה לחץ כאן
 
                                                                                                           
                                                                                                                                 

הפצות פקסים

 

שירות המאפשר לשלוח פרסום לאלפי נמענים, חוסך זמן וכסף ומתאים למעוניינים לפרסם מבצעים שונים, עיתוני פקס וכל סוג אחר של מידע. השירות מאפשר, בנוסף לכך, גם פניה אישית ללקוחות שלכם על ידי מיזוג שדות דואר. בסיום ההפצהתקבלו דוח עם תוצאות ההפצה.
שירות זה ניתן ללקוחות המבקשים להפיץ פקס למינימום של אלף נמענים.
                                                                                                                              חזור למעלה
 
לאתר מוצר אינטרפקס לחץ כאן
 
Blum Web Design